Gabinet Gracja

AkupUNKTURa kosmetologiczna

Akupunktura

PIĘKNO TRADYCYJNEJ MEDYCYNY CHIŃSKIEJ

Akupunktura kosmetyczna to metoda, która pochodzi z tradycyjnej medycyny chińskiej. Jest stosowana w celu poprawienia jakości skóry, odmłodzenia jej i rozjaśnienia. Zabieg ten wpływa na wygląd skóry działając napinająco, uelastyczniając, zmniejszając zmarszczki. Akupunktura hamuje procesy starzenia, nadając młodszy i zdrowy, promienny wygląd.

Jest to bardzo popularna metoda, doceniana przez kobiety na całym świecie,  a także przez znane osoby ze świata show biznesu. Ze względu na swoją nieinwazyjność i naturalność działania, oraz skuteczność  stale zyskuje coraz większe grono fanów.

Jak działa akupunktura kosmetyczna

Dzięki usprawnionemu mikrokrążeniu skóra po zabiegu akupunktury kosmetycznej wygładza się i rewitalizuje. Zwiększa się ukrwienie, widoczne jest odmłodzenie i poprawa kolorytu, rozświetlenie oraz napięcie. Akupunktura stymuluje również produkcję kolagenu ujędrnia i ulelastycznia. Dzięki temu powoduje zmniejszenie istniejących już zmarszczek, oraz zatrzymanie procesu powstawania nowych. Ułatwia też oczyszczanie skóry.
To idealny zabieg dla kobiet potrzebujących w nieinwazyjny sposób poprawić swój wygląd. Polecany zwłaszcza po 35 roku życia, a także młodszym osobom borykającym się z problemem zmęczonej, osłabionej czy zniszczonej skóry. Akupunktura kosmetyczna sprawdza się doskonale również jako zabieg wykonywany po intensywnym opalaniu. Pozwala na utrzymanie skóry w doskonałej kondycji. Jest to świetna alternatywa dla osób, które nie chcą decydować się na inne, bardziej inwazyjne metody.

Jedna z najmniej odczuwalnych (najmniej bolesnych), ale bardzo skutecznych metod akupunktury kosmetologicznej to właśnie pinezkowanie.

Pinezkowanie jest naturalną metodą odmładzania skóry oraz niwelowania napięć mięśni mimicznych. Polega na zastosowaniu mikroigiełek, które delikatnie rozsuwają tkanki, dzięki temu zabieg jest bezpieczny i przyjemny.