Gabinet Gracja

O NAS

Kamila Klatt

Młodość nie jest wieczna, uroda tak.
Zadbaj o nią.

Salon Urody Gracja to historia sięgająca 2004 roku. To lata moich doświadczeń w pracy jako kosmetolog. To moje spełnienie zawodowe i odnalezienie własnej wizji w życiu. Nazywam się Kamila Klatt, i z wykształcenia jestem kosmetologiem oraz dietetykiem. Absolwentką Collegium Medicum im. Ludwika Rydgiera w Bydgoszczy, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku. Od 17 lat prowadzę salon kosmetyczny Gracja, aktualnie zespół Gracji tworzę z Klaudią Swajdą kosmetologiem o specjalizacji podologia.

Moją drugą, obok kosmetologii specjalizacją, i również pasją jest dietetyka, którą to  studiuję na Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku. 

Skąd takie połączenie ? Przez lata pracy dokonałam odkrycia, jak bardzo wygląd zewnętrzny jest powiązany, z tym co dzieje się wewnątrz naszego organizmu. Dlatego do moich klientek, podchodzę holistycznie, oprócz dbania o ich skórę, w sposób naturalny przechodzę do przekazywania im wiedzy na temat właściwego odżywiania i dostarczania organizmowi odpowiednich ilości wody, makro i mikroelementów.  Moją misją jest ukazanie fascynującego świata dietetyki jako zabawę smaków i zapachów, kreatywnego podejścia do kulinarnych przepisów, a nie przymusu, zliczania kalorii  i katowania się deficytem kalorycznym, czy monodietami. 

Niech zdrowe odżywanie stanie się Waszym stylem życia. Moim już się stało. Kilkakrotnie przechodziłam przeróżne detoxy, i całą sobą przekonałam się, jak rozsądnie przeprowadzone dobroczynnie działają, nie tylko na mój stan zdrowia i urody, skórę, sylwetkę, ale samopoczucie i podejście do życia.

Prywatnie jestem, jak moje klientki, żoną, mamą nastolatki, pasjonatką gry na saksofonie.

Prócz wiedzy jak dbać o urodę, wiem też jak mało mamy na to czasu w zagonionej codzienności, dlatego też umiem podejść do moich klientek ze zrozumieniem i dostarczyć im rozwiązań, które usatysfakcjonują je efektem, dopasować zabiegi do ich harmonogramu, ale też dać im odrobinę relaksu podczas wizyty w Gabinecie.

Od początku prowadzenia działalności kładłam nacisk na szeroki wybór świadczonych usług. W ofercie gabinetu znajdziecie Państwo m.in. zabiegi manualne, kosmetologii estetycznej, pielęgnację dłoni i stóp, zdobnictwo paznokci, liporadiologię, zabiegi laserowe, złuszczanie kwasami oraz zabiegi przy użyciu aparatury specjalistycznej. Pracuję na produktach renomowanych firm, takich jak Dermaquest, Nantes, Nanili Professional, Bijo Cometiq, ILCSI, Rhonda Alison oraz YONELLE, Larens. 

Zapraszam serdecznie,

Kamila Klatt

Gracja

NASZ ZESPÓŁ

Kosmetolog
Kosmetolog, spec. podolog