Gabinet Gracja

O NAS

Kamila Klatt

Młodość nie jest wieczna, uroda tak.
Zadbaj o nią.

Salon Urody Gracja to historia sięgająca 2004 roku. To lata moich doświadczeń w pracy jako kosmetolog. To moje spełnienie zawodowe i odnalezienie własnej wizji w życiu. Nazywam się Kamila Klatt, i z wykształcenia jestem kosmetologiem oraz dietetykiem. Absolwentką Collegium Medicum im. Ludwika Rydgiera w Bydgoszczy, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku. Od 20 lat prowadzę salon kosmetyczny Gracja, aktualnie zespół Gracji tworzę z Klaudią Swajdą kosmetologiem o specjalizacji podologia.

Moją drugą, obok kosmetologii specjalizacją, i również pasją jest dietetyka, którą to  studiuję na Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku. 

Skąd takie połączenie ? Przez lata pracy dokonałam odkrycia, jak bardzo wygląd zewnętrzny jest powiązany, z tym co dzieje się wewnątrz naszego organizmu. Dlatego do moich klientek, podchodzę holistycznie, oprócz dbania o ich skórę, w sposób naturalny przechodzę do przekazywania im wiedzy na temat właściwego odżywiania i dostarczania organizmowi odpowiednich ilości wody, makro i mikroelementów.  Moją misją jest ukazanie fascynującego świata dietetyki jako zabawę smaków i zapachów, kreatywnego podejścia do kulinarnych przepisów, a nie przymusu, zliczania kalorii  i katowania się deficytem kalorycznym, czy monodietami. 

Niech zdrowe odżywanie stanie się Waszym stylem życia. Moim już się stało. Kilkakrotnie przechodziłam przeróżne detoxy, i całą sobą przekonałam się, jak rozsądnie przeprowadzone dobroczynnie działają, nie tylko na mój stan zdrowia i urody, skórę, sylwetkę, ale samopoczucie i podejście do życia.

Prywatnie jestem, jak moje klientki, żoną, mamą nastolatki, pasjonatką gry na saksofonie.

Prócz wiedzy jak dbać o urodę, wiem też jak mało mamy na to czasu w zagonionej codzienności, dlatego też umiem podejść do moich klientek ze zrozumieniem i dostarczyć im rozwiązań, które usatysfakcjonują je efektem, dopasować zabiegi do ich harmonogramu, ale też dać im odrobinę relaksu podczas wizyty w Gabinecie.

Od początku prowadzenia działalności kładłam nacisk na szeroki wybór świadczonych usług. W ofercie gabinetu znajdziecie Państwo m.in. zabiegi manualne, kosmetologii estetycznej, pielęgnację dłoni i stóp, zdobnictwo paznokci, liporadiologię, zabiegi laserowe, złuszczanie kwasami oraz zabiegi przy użyciu aparatury specjalistycznej. Pracuję na produktach renomowanych firm, takich jak Nanili Professional oraz DMK (Danné Montague-King).

Zapraszam serdecznie,

Kamila Klatt

Gracja

NASZ ZESPÓŁ

Kosmetolog
Kosmetolog, spec. podolog